Malíři pokojů,lakýrníci,malby,nátěry-Hradec Králové,Jaroměř,Náchod,Nové Město nad Metují,Dvůr Králové nad Labem

Sortiment barev ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou barvy, akrylátové, silikátové, plastické, protiplísňové, multifunkční atd... Barevný odstín namícháme dle přání na počkání.
Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.
Vysoká kvalita, široký sortiment od výrobce kvalitních materiálů pro povrchové úpravy ve stavebnictví s tradicí od roku 1875.
Finská společnost Tikkurila, založená v roce 1862, patří mezi deset největších výrobců nátěrových hmot v Evropě. Dodává vysoce kvalitní, ekologicky příznivé nátěrové hmoty do oblasti průmyslové výroby, stavebnictví, údržby a renovace.
Fasádní nátěrové hmoty, penetrace, tónovací barvy, tenkovrstvé ušlechtilé omítky pro fasádní použití, tmely a stěrky, zateplovací systém. Nátěry, základní barvy, jednovrstvé barvy, podkladové barvy, emaily, speciální emaily, povrchové úpravy dřeva, povrchové úpravy podlah.
Kvalitní a přitom cenově výhodné malířské barvy Junior, Klasik, Brillant a Hetline.Fasadin a Mikral jsou žádány nejen pro běžné stavby, ale i pro objekty v extrémních podmínkách a historické památky.
Velmi kvalitní výrobky britské firmy s téměř 100 letou tradicí, nabízí produkty pro interiéry.
Syntetické barvy a laky – základní i vrchní barvy na dřevo, kov pro vnější i vnitřní použití. Nejznámější jsou: , LUXOL, UNIVERSAL, OKNOL, REZOLUX, LUXOLAK, KOMAPRIM.
DULUX jesynonymem pro nátěrové hmoty a kreativní úpravy. Výrobky lze rozdělit na základní,interiérové, fasádní a exteriérové speciální barvy. Nabídka barev představuje až 12 000 odstínů vhodných pro všechny druhy povrchů a materiálů.
Použitím tohoto materiálu se dosahuje úpravy interiéru bytu, kanceláří, hal, schodišť atd. v tzv. antickém stylu, které tak získávají nádhernou neopakovatelnou atmosféru. Celý systém je ekologický, otěruvzdorný, omyvatelný a prodyšný nátěr.
Ikona na českém trhu. Firma nabízí barvy pro vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, kolorovací systémy, barvy na kov a dřevo.
Patří mezi největší výrobce vodou ředitelných nátěrových hmot v České Republice
MISTRAL zahrnuje vodou ředitelné nátěrové hmoty, především nátěry na fasády a venkovní omítky.